5.98€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine Swiat?owodowe z??cze Duplex SC/SC, szare, metalowy r?kaw z ko?nierzem (89992)

InLine Swiat?owodowe z??cze Duplex SC/SC, szare, metalowy r?kaw z ko?nierzem (89992) InLine Swiat?owodowe z??cze Duplex SC/SC, szare, metalowy r?kaw z ko?nierzem (89992)
- 1x Duplex SC connector to 1x Duplex SC connector.- Multi mode.- Beige case.- Metal sleeve.
Ražotājs
InLine
Krāsa
Bēša
Savienotājs 1
SC
Savienotājs 2
SC
Meklēt InLine Swiat?owodowe z??cze Duplex SC/SC, szare, metalowy r?kaw z ko?nierzem (89992) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x