6.16€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine Adapter ?wiat?owodowy, Duplex SC/SC, jednomodowy, niebieski (89992S)

InLine Adapter ?wiat?owodowy, Duplex SC/SC, jednomodowy, niebieski (89992S) InLine Adapter ?wiat?owodowy, Duplex SC/SC, jednomodowy, niebieski (89992S)
- 1x Duplex SC connector to 1x Duplex SC connector.- Multi mode.- Beige case.- Metal sleeve.
Ražotājs
InLine
Krāsa
Melna, Zila
Savienotājs 1
SC
Savienotājs 2
SC
Meklēt InLine Adapter ?wiat?owodowy, Duplex SC/SC, jednomodowy, niebieski (89992S) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

Krāsa: Melna, Sudraba

Samsung UE55KS7002
1062.00€ 1040.00€
IJHSAWZG
Promo kods Nopirka 0/10
x