6.45€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine Adapter optyczny Simplex ST/ST, jednomodowy (89990A)

InLine Adapter optyczny Simplex ST/ST, jednomodowy (89990A) InLine Adapter optyczny Simplex ST/ST, jednomodowy (89990A) InLine Adapter optyczny Simplex ST/ST, jednomodowy (89990A) InLine Adapter optyczny Simplex ST/ST, jednomodowy (89990A)
Fiber coupling to connect/adaptation of fiber optic cable.
- Connector simplex ST female to simplex SC female.- for singlemode fiber.- ceramic sleeve inside.
Ražotājs
InLine
Krāsa
Sudrabs, Dzeltens
Savienotājs 1
ST
Savienotājs 2
ST
Gender type
Female/Female
Meklēt InLine Adapter optyczny Simplex ST/ST, jednomodowy (89990A) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

Krāsa: Melna

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 6/10
x