8.30€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine Adapter ?wiat?owodowy, Duplex LC/LC, ?e?ski, MultiMode (89989L)

InLine Adapter ?wiat?owodowy, Duplex LC/LC, ?e?ski, MultiMode (89989L) InLine Adapter ?wiat?owodowy, Duplex LC/LC, ?e?ski, MultiMode (89989L)
LWL glass fiber coupling duplex LC/LC.- Multimode, duplex.- Case in beige.- Prepared opening: 13.4x13.4mm.
Ražotājs
InLine
Krāsa
Bēša
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
LC
Meklēt InLine Adapter ?wiat?owodowy, Duplex LC/LC, ?e?ski, MultiMode (89989L) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

Krāsa: Melna

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 2/10
x