8.30€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine ?wiat?owodowy Adapter Duplex LC/LC MM, szary (89989K)

InLine ?wiat?owodowy Adapter Duplex LC/LC MM, szary (89989K) InLine ?wiat?owodowy Adapter Duplex LC/LC MM, szary (89989K) InLine ?wiat?owodowy Adapter Duplex LC/LC MM, szary (89989K) InLine ?wiat?owodowy Adapter Duplex LC/LC MM, szary (89989K)
- Duplex LC connector on both sides.- Multimode.- Coupling for installation.- Plastic version, beige.- Ceramic sleeve.- Breakthrough opening about 13x10mm, hole spacing approx. 18mm.
Ražotājs
InLine
Krāsa
Bēša
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
LC
Meklēt InLine ?wiat?owodowy Adapter Duplex LC/LC MM, szary (89989K) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x