9.34€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine Adapter ?wiat?owodowy Quad LC/LC, SM, niebieski (89989F)

InLine Adapter ?wiat?owodowy Quad LC/LC, SM, niebieski (89989F) InLine Adapter ?wiat?owodowy Quad LC/LC, SM, niebieski (89989F) InLine Adapter ?wiat?owodowy Quad LC/LC, SM, niebieski (89989F)
Fiber Optic Adapter with flange for installation
- 4x LC connector on both sides- Single Mode- Coupling for installation- Plastic version, blue- Ceramic sleeve- Breakthrough opening about 26x10mm, hole spacing approx. 31mm
Ražotājs
InLine
Krāsa
Zila
Materiāls
Keramikas, Plastmasa
Savienotājs 1
4 x LC
Savienotājs 2
4 x LC
Gender type
Female/Female
Meklēt InLine Adapter ?wiat?owodowy Quad LC/LC, SM, niebieski (89989F) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x