15.79€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine Patchcord Światłowodowy ST/ST, 50/125µm, OM3, 3m (81503O)

InLine Patchcord Światłowodowy  ST/ST,  50/125µm,  OM3,  3m (81503O) InLine Patchcord Światłowodowy  ST/ST,  50/125µm,  OM3,  3m (81503O)
- Duplex Fiber Optic Cable- Fiber: Multi Mode 50/125µm OM3, halogen-free LSZH- diameter 2.0mm (x2)- with test report inside
Ražotājs
InLine
Krāsa
Zila
Strāvas vada garums
3 m
Gender type
male/male
Pilna dupleksa režīms
Kodola/apšuvuma diametrs
50/125 µm
Meklēt InLine Patchcord Światłowodowy ST/ST, 50/125µm, OM3, 3m (81503O) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x