15.70€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine Patchcord światłowodowy LC/LC, 9/125µm, OS2, 1m (88656P)

InLine Patchcord światłowodowy LC/LC, 9/125µm, OS2, 1m (88656P) InLine Patchcord światłowodowy LC/LC, 9/125µm, OS2, 1m (88656P) InLine Patchcord światłowodowy LC/LC, 9/125µm, OS2, 1m (88656P)
- Duplex Fiber Optic Cable- Fiber: Single Mode 9/125µm OS2, halogen-free LSZH- diameter 3.0mm (x2)- 2x LC plug to 2x LC plug- Fiber Color: Yellow- with test report inside- in reclosable POS bag with EAN code
Ražotājs
InLine
Krāsa
Zils, Balts, Dzeltens
Strāvas vada garums
1 m
Gender type
male/male
RoHS atbilstība
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
LC
Jacket material
Low smoke zero halogen (LSZH)
Kabeļa tips
OS2
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
9 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber mode structure
Single-mode
Kabeļa krāsa
Dzeltena
Kabeļa diametrs
3 mm
Meklēt InLine Patchcord światłowodowy LC/LC, 9/125µm, OS2, 1m (88656P) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

Samsung UE55KS7002
1062.00€ 1040.00€
IJHSAWZG
Promo kods Nopirka 0/10
x