15.79€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine Patchcord światłowodowy LC/SC, 50/125µm, OM3 2m (88642O)

InLine Patchcord światłowodowy LC/SC, 50/125µm,  OM3 2m (88642O) InLine Patchcord światłowodowy LC/SC, 50/125µm,  OM3 2m (88642O)
- LWL Duplex cable.- 2x LC plug to 2x SC plug.- Thread: 50/125µm, OM3.- No halogen.
Ražotājs
InLine
Krāsa
Zila
Strāvas vada garums
2 m
Gender type
male/male
Kodola/apšuvuma diametrs
50/125 µm
Meklēt InLine Patchcord światłowodowy LC/SC, 50/125µm, OM3 2m (88642O) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x