13.47€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine Światłowód Duplex LC/ST 62.5/125µm OM1 1m (88601)

InLine Światłowód Duplex LC/ST 62.5/125µm OM1 1m (88601) InLine Światłowód Duplex LC/ST 62.5/125µm OM1 1m (88601)
Fiber optical duplex cable, LC/ST 62.5/125µm.
Ražotājs
InLine
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
1 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
ST
Pilna dupleksa režīms
Meklēt InLine Światłowód Duplex LC/ST 62.5/125µm OM1 1m (88601) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x