33.65€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine InLine Światłowodowy Duplex Kabel SC/ST 50/125µm OM2 30m - 82530

- LWL Duplex cable- 2x ST plug to 2x SC plug- Thread: 50/125µm, OM2- No halogen
Ražotājs
InLine
Krāsa
Sarkana
Strāvas vada garums
30 m
Gender type
male/male
Pilna dupleksa režīms
Kodola/apšuvuma diametrs
50/125 µm
Meklēt InLine InLine Światłowodowy Duplex Kabel SC/ST 50/125µm OM2 30m - 82530 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x