15.95€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Intellinet Network Solutions modu? MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), wielomodowy (MM), 850nm, 550m (545006)

Intellinet Network Solutions modu? MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), wielomodowy (MM), 850nm, 550m  (545006) Intellinet Network Solutions modu? MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), wielomodowy (MM), 850nm, 550m  (545006) Intellinet Network Solutions modu? MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), wielomodowy (MM), 850nm, 550m  (545006) Intellinet Network Solutions modu? MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), wielomodowy (MM), 850nm, 550m  (545006) Intellinet Network Solutions modu? MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), wielomodowy (MM), 850nm, 550m  (545006) Intellinet Network Solutions modu? MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), wielomodowy (MM), 850nm, 550m  (545006)
Gigabit Ethernet SFP Mini-GBIC Transceiver
The new line of INTELLINET NETWORK SOLUTIONS Small Form Factor Pluggable (SFP) Transceivers provides customers with a combination of performance and affordability. These mini-GBIC (Gigabit Interface Converter) modules come in a metal housing that reduces electromagnetic interference and increases their durability.
Small Size for High-Density Fiber ConnectionsThe transceiver comes in a mini-GBIC form factor, making it ideal for environments that require many fiber connections by taking up less space in your cabinet and/or computer room.
Multi-Vendor CompatibleMeets SFP GBIC standards for use with any SFP GBIC-compliant slot. Use the transceiver with any LAN switch in your network, as long as it supports the SFP GBIC standards.
Hot-PluggableNo need to power down your LAN switch in order to install or remove the transceiver. This makes it very convenient and easy for you to make adjustments to your network that allow your business to keep pace with the changing demands of the market.
Ražotājs
Intellinet
Jaudas prasības
3.3V
Izmēri
13 x 55 x 12 mm
Svars
15 g
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
0 - 70 °C
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Darbības relatīvā mitruma amplitūda
10 - 85%
Savienojuma tehnoloģija
Vadu
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
1000 Mbit/s
Pieslēgums
1000BASE-SX
Atbilstība nozares standartiem
IEEE 802.3z
Sertifikācija
FCC, CE, RoHS
Viļņa garums
840 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
550 m
Enerģijas patēriņš
1 W
Forma
SFP
Jutība
-17 dBmW
Power Budget
8 dB

Mēs iesakām

Ražotājs: Belkin

  BELKIN Mini Bluetooth V. 4.0 USB 2.0
Top prece
20.10€

Ražotājs: StarTech.com

  StarTech.com WIRELESS N ROUTER REPEATER
Top prece
22.49€

Ražotājs: Tp-link

  TP-LINK UE300 USB3.0 TO GB ETH ADAPTER
Top prece
19.56€

Ražotājs: Polycom

 
55.54€

Ražotājs: Cisco

 
63.28€

Ražotājs: Allied Telesis

 
77.79€

Ražotājs: LevelOne

 
149.78€

Tips: Transmitter&receiver

Ražotājs: StarTech.com

 
307.13€

Ražotājs: Ferrari electronic

  1XS0/BRI 2 OCS/EXC2007 CERT.
1682.41€

Ražotājs: Dialogic

  1Yr Service Bundle DMG2030DTIQ
3012.26€

Ražotājs: Dialogic

  1YR STANDARD PER UNIT PLAN BDL
1366.14€

Ražotājs: Zebra

  2.4 GHZ ANTENNAS 802.11B/G
115.47€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo BT-Modul 40
107.86€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo K-Modul 524
292.22€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo K-Modul 544
191.72€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo LAN-Modul 509
434.11€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo MFP K-524 perlgrau
68.45€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo MFP K-MODUL 524 SCHWARZ
64.49€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo MFP LAN-508/509,
66.53€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo MFP S0-540 perlgrau
64.14€
Meklēt Intellinet Network Solutions modu? MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), wielomodowy (MM), 850nm, 550m (545006) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x