18.18€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy SC-SC duplex 3m 9/125 OS2 jednomodowy (305861)

Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy SC-SC duplex 3m 9/125 OS2 jednomodowy (305861) Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy SC-SC duplex 3m 9/125 OS2 jednomodowy (305861) Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy SC-SC duplex 3m 9/125 OS2 jednomodowy (305861) Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy SC-SC duplex 3m 9/125 OS2 jednomodowy (305861) Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy SC-SC duplex 3m 9/125 OS2 jednomodowy (305861) Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy SC-SC duplex 3m 9/125 OS2 jednomodowy (305861)
Ražotājs
Techly
Krāsa
Dzeltena
Strāvas vada garums
3 m
Gender type
male/male
Svars
92 g
Savienotājs 1
SC
Savienotājs 2
LC
Jacket material
Polyvinyl chloride (PVC)
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
9 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber mode structure
Single-mode
Datu pārsūtīšanas ātrums
10 Gbit/s
Meklēt Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy SC-SC duplex 3m 9/125 OS2 jednomodowy (305861) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

Samsung UE55KS7002
1062.00€ 1040.00€
IJHSAWZG
Promo kods Nopirka 0/10
x