19.42€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy LC-LC duplex 5m 9/125 OS2 jednomodowy (303751)

Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy LC-LC duplex 5m 9/125 OS2 jednomodowy (303751) Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy LC-LC duplex 5m 9/125 OS2 jednomodowy (303751) Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy LC-LC duplex 5m 9/125 OS2 jednomodowy (303751) Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy LC-LC duplex 5m 9/125 OS2 jednomodowy (303751) Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy LC-LC duplex 5m 9/125 OS2 jednomodowy (303751) Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy LC-LC duplex 5m 9/125 OS2 jednomodowy (303751)
Ražotājs
Techly
Krāsa
Dzeltena
Strāvas vada garums
5 m
Gender type
male/male
Svars
62 g
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
LC
Jacket material
Polyvinyl chloride (PVC)
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
9 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber mode structure
Single-mode
Kabeļa diametrs
3 mm
Meklēt Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy LC-LC duplex 5m 9/125 OS2 jednomodowy (303751) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x