15.43€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy LC-LC duplex 3m 9/125 OS2 jednomodowy (303744)

Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy LC-LC duplex 3m 9/125 OS2 jednomodowy (303744) Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy LC-LC duplex 3m 9/125 OS2 jednomodowy (303744) Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy LC-LC duplex 3m 9/125 OS2 jednomodowy (303744) Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy LC-LC duplex 3m 9/125 OS2 jednomodowy (303744) Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy LC-LC duplex 3m 9/125 OS2 jednomodowy (303744) Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy LC-LC duplex 3m 9/125 OS2 jednomodowy (303744)
Ražotājs
Techly
Krāsa
Dzeltena
Strāvas vada garums
3 m
Gender type
male/male
Svars
92 g
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
LC
Jacket material
Polyvinyl chloride (PVC)
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
9 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber mode structure
Single-mode
Kabeļa diametrs
3 mm
Meklēt Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy LC-LC duplex 3m 9/125 OS2 jednomodowy (303744) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: GoPro

GoPro HERO 5 BLACK + SanDisk 64GB Extreme 90MBs MicroSDXC (CHDHX-501-EU)
501.31€ 429.00€
K8XPGNUF
Promo kods Nopirka 0/5
x