16.19€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy SC-SC duplex 1m 9/125 OS2, jednomodowy (302655)

Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy SC-SC duplex 1m 9/125 OS2, jednomodowy (302655) Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy SC-SC duplex 1m 9/125 OS2, jednomodowy (302655) Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy SC-SC duplex 1m 9/125 OS2, jednomodowy (302655) Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy SC-SC duplex 1m 9/125 OS2, jednomodowy (302655) Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy SC-SC duplex 1m 9/125 OS2, jednomodowy (302655) Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy SC-SC duplex 1m 9/125 OS2, jednomodowy (302655)
Ražotājs
Techly
Krāsa
Dzeltena
Strāvas vada garums
1 m
Gender type
male/male
Svars
47 g
Savienotājs 1
SC
Savienotājs 2
LC
Jacket material
Polyvinyl chloride (PVC)
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
9 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber mode structure
Single-mode
Datu pārsūtīšanas ātrums
10 Gbit/s
Meklēt Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy SC-SC duplex 1m 9/125 OS2, jednomodowy (302655) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x