22.12€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy ST-LC duplex 5m 50/125 OM3 wielomodowy (305830)

Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy ST-LC duplex 5m 50/125 OM3 wielomodowy  (305830) Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy ST-LC duplex 5m 50/125 OM3 wielomodowy  (305830) Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy ST-LC duplex 5m 50/125 OM3 wielomodowy  (305830) Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy ST-LC duplex 5m 50/125 OM3 wielomodowy  (305830) Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy ST-LC duplex 5m 50/125 OM3 wielomodowy  (305830) Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy ST-LC duplex 5m 50/125 OM3 wielomodowy  (305830)
Ražotājs
Techly
Krāsa
Zila
Strāvas vada garums
5 m
Gender type
male/male
Svars
64 g
Savienotājs 1
ST
Savienotājs 2
LC
Jacket material
Polyvinyl chloride (PVC)
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
50 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber mode structure
Multi-mode
Kabeļa diametrs
3 mm
Datu pārsūtīšanas ātrums
10 Gbit/s
Meklēt Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy ST-LC duplex 5m 50/125 OM3 wielomodowy (305830) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

Samsung UE55KS7002
1062.00€ 1040.00€
IJHSAWZG
Promo kods Nopirka 0/10
x