15.28€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy ST-LC duplex 3m 50/125 OM3 wielomodowy (305823)

Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy ST-LC duplex 3m 50/125 OM3 wielomodowy  (305823) Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy ST-LC duplex 3m 50/125 OM3 wielomodowy  (305823) Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy ST-LC duplex 3m 50/125 OM3 wielomodowy  (305823) Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy ST-LC duplex 3m 50/125 OM3 wielomodowy  (305823) Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy ST-LC duplex 3m 50/125 OM3 wielomodowy  (305823) Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy ST-LC duplex 3m 50/125 OM3 wielomodowy  (305823)
Ražotājs
Techly
Krāsa
Zila
Strāvas vada garums
3 m
Gender type
male/male
Svars
48 g
Savienotājs 1
ST
Savienotājs 2
LC
Jacket material
Polyvinyl chloride (PVC)
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
50 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber mode structure
Multi-mode
Kabeļa diametrs
3 mm
Datu pārsūtīšanas ātrums
10 Gbit/s
Meklēt Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy ST-LC duplex 3m 50/125 OM3 wielomodowy (305823) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: GoPro

GoPro HERO 5 BLACK + SanDisk 64GB Extreme 90MBs MicroSDXC (CHDHX-501-EU)
501.31€ 429.00€
K8XPGNUF
Promo kods Nopirka 0/5
x