16.87€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy LC-SC duplex 3m 50/125 OM3 wielomodowy (302723)

Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy LC-SC duplex 3m 50/125 OM3 wielomodowy (302723) Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy LC-SC duplex 3m 50/125 OM3 wielomodowy (302723) Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy LC-SC duplex 3m 50/125 OM3 wielomodowy (302723) Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy LC-SC duplex 3m 50/125 OM3 wielomodowy (302723) Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy LC-SC duplex 3m 50/125 OM3 wielomodowy (302723) Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy LC-SC duplex 3m 50/125 OM3 wielomodowy (302723)
Ražotājs
Techly
Krāsa
Zila
Strāvas vada garums
3 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
SC
Savienotājs 2
LC
Jacket material
Polyvinyl chloride (PVC)
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
50 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber mode structure
Multi-mode
Datu pārsūtīšanas ātrums
10 Gbit/s
Meklēt Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy LC-SC duplex 3m 50/125 OM3 wielomodowy (302723) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x