26.61€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy SC-SC duplex 20m 50/125 OM2 wielomodowy (472630)

Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy SC-SC duplex 20m 50/125 OM2 wielomodowy (472630) Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy SC-SC duplex 20m 50/125 OM2 wielomodowy (472630) Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy SC-SC duplex 20m 50/125 OM2 wielomodowy (472630) Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy SC-SC duplex 20m 50/125 OM2 wielomodowy (472630)
Ražotājs
Intellinet
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
20 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
SC
Savienotājs 2
SC
Jacket material
Low smoke zero halogen (LSZH)
Core diameter
50 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber mode structure
Multi-mode
Kabeļa diametrs
3 mm
Meklēt Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy SC-SC duplex 20m 50/125 OM2 wielomodowy (472630) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x