15.67€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Intellinet Network Solutions Patchcord światłowodowy krosowy LC-LC duplex 50/125 OM2 wielomodowy, 3m (302617)

Intellinet Network Solutions Patchcord światłowodowy krosowy LC-LC duplex 50/125 OM2 wielomodowy, 3m  (302617) Intellinet Network Solutions Patchcord światłowodowy krosowy LC-LC duplex 50/125 OM2 wielomodowy, 3m  (302617) Intellinet Network Solutions Patchcord światłowodowy krosowy LC-LC duplex 50/125 OM2 wielomodowy, 3m  (302617) Intellinet Network Solutions Patchcord światłowodowy krosowy LC-LC duplex 50/125 OM2 wielomodowy, 3m  (302617) Intellinet Network Solutions Patchcord światłowodowy krosowy LC-LC duplex 50/125 OM2 wielomodowy, 3m  (302617) Intellinet Network Solutions Patchcord światłowodowy krosowy LC-LC duplex 50/125 OM2 wielomodowy, 3m  (302617)
Ražotājs
Techly
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
3 m
Gender type
male/male
Svars
47 g
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
LC
Jacket material
Polyvinyl chloride (PVC)
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
50 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber mode structure
Multi-mode
Datu pārsūtīšanas ātrums
1 Gbit/s
Meklēt Intellinet Network Solutions Patchcord światłowodowy krosowy LC-LC duplex 50/125 OM2 wielomodowy, 3m (302617) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x