15.62€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy LC-LC duplex 50/125, OM3 wielomodowy, 2m (302747)

Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy LC-LC duplex 50/125, OM3 wielomodowy, 2m  (302747) Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy LC-LC duplex 50/125, OM3 wielomodowy, 2m  (302747) Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy LC-LC duplex 50/125, OM3 wielomodowy, 2m  (302747) Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy LC-LC duplex 50/125, OM3 wielomodowy, 2m  (302747) Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy LC-LC duplex 50/125, OM3 wielomodowy, 2m  (302747)
Ražotājs
Techly
Krāsa
Zila
Strāvas vada garums
2 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
LC
Jacket material
Polyvinyl chloride (PVC)
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
50 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber mode structure
Multi-mode
Datu pārsūtīšanas ātrums
10 Gbit/s
Meklēt Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy LC-LC duplex 50/125, OM3 wielomodowy, 2m (302747) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

Samsung UE55KS7002
1062.00€ 1040.00€
IJHSAWZG
Promo kods Nopirka 0/10
x