19.55€

Piegādes laiks no noliktavas:

1 - 5 darba dienas

Iesaki Intellinet Network Solutions Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC dup

Intellinet Network Solutions Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC dup


Length 1 m
Wiring type one-mode optical fibre 9/125 (OS2)
Plug 1 type LC duplex
Plug 2 type SC duplex
Maximal transmission speed 10 Gb/s
Colour Yellow
Ražotājs
Intellinet Network Solutions
Meklēt Intellinet Network Solutions Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC dup internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x