23.10€

Piegādes laiks no noliktavas:

1 - 5 darba dienas

Iesaki Intellinet Network Solutions Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC dup

Intellinet Network Solutions Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC dup


Length 5 m
Wiring type one-mode optical fibre 9/125 (OS2)
Plug 1 type LC duplex
Plug 2 type LC duplex
Maximal transmission speed 10 Gb/s
Colour Yellow
Ražotājs
Intellinet Network Solutions
Meklēt Intellinet Network Solutions Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC dup internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: GoPro

GoPro HERO 5 BLACK + SanDisk 64GB Extreme 90MBs MicroSDXC (CHDHX-501-EU)
501.31€ 429.00€
K8XPGNUF
Promo kods Nopirka 0/5
x