19.55€

Piegādes laiks no noliktavas:

1 - 5 darba dienas

Iesaki Intellinet Network Solutions Intellinet Fiber optic patch cable SC-SC dup

Intellinet Network Solutions Intellinet Fiber optic patch cable SC-SC dup


Length 3 m
Wiring type one-mode optical fibre 9/125 (OS2)
Plug 1 type SC duplex
Plug 2 type SC duplex
Maximal transmission speed 10 Gb/s
Colour Yellow
Ražotājs
Intellinet Network Solutions
Meklēt Intellinet Network Solutions Intellinet Fiber optic patch cable SC-SC dup internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

USB 2.0 pieslēgvietu skaits: 3

3D saderība:

Samsung UE55KS7002
1062.00€ 1040.00€
IJHSAWZG
Promo kods Nopirka 0/10
x