21.98€

Piegādes laiks no noliktavas:

1 - 5 darba dienas

Iesaki Intellinet Fiber optic patch cable SC-SC duplex 20m 50/125 OM2 multimode

Intellinet Fiber optic patch cable SC-SC duplex 20m 50/125 OM2 multimode Intellinet Fiber optic patch cable SC-SC duplex 20m 50/125 OM2 multimode Intellinet Fiber optic patch cable SC-SC duplex 20m 50/125 OM2 multimode Intellinet Fiber optic patch cable SC-SC duplex 20m 50/125 OM2 multimode
Ražotājs
Intellinet
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
20 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
SC
Savienotājs 2
SC
Jacket material
Low smoke zero halogen (LSZH)
Core diameter
50 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber mode structure
Multi-mode
Kabeļa diametrs
3 mm
Meklēt Intellinet Fiber optic patch cable SC-SC duplex 20m 50/125 OM2 multimode internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 3/10
x