14.13€

Piegādes laiks no noliktavas:

1 - 5 darba dienas

Iesaki Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 3m 9/125 OS2 singlemode

Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 3m 9/125 OS2 singlemode Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 3m 9/125 OS2 singlemode
Original part number303744
Product nameIntellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 3m 9/125 OS2 singlemode
ProducerIntellinet Network Solutions
Class of productPatchcord network optical fiber cable
Length3 m
Wiring typeone-mode optical fibre 9/125 (OS2)
Plug 1 typeLC duplex
Plug 2 typeLC duplex
Maximal transmission speed10 Gb/s
ColourYellow
Krāsa
Dzeltena
Savienotājs 1
LC duplex
Savienotājs 2
LC duplex
Kabeļa tips
one-mode optical fibre 9/125 (OS2)
Length
3
Maximal transmission speed
10
Meklēt Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 3m 9/125 OS2 singlemode internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

Samsung UE55KS7002
1062.00€ 1040.00€
IJHSAWZG
Promo kods Nopirka 0/10
x