13.21€

Piegādes laiks no noliktavas:

1 - 5 darba dienas

Iesaki Intellinet Fiber optic patch cable SC-SC duplex 3m 9/125 OS2 singlemode

Intellinet Fiber optic patch cable SC-SC duplex 3m 9/125 OS2 singlemode Intellinet Fiber optic patch cable SC-SC duplex 3m 9/125 OS2 singlemode
Original part number305861
Product nameIntellinet Fiber optic patch cable SC-SC duplex 3m 9/125 OS2 singlemode
ProducerIntellinet Network Solutions
Class of productPatchcord network optical fiber cable
Length3 m
Wiring typeone-mode optical fibre 9/125 (OS2)
Plug 1 typeSC duplex
Plug 2 typeSC duplex
Maximal transmission speed10 Gb/s
ColourYellow
Krāsa
Dzeltena
Savienotājs 1
SC
Savienotājs 2
SC duplex
Kabeļa tips
one-mode optical fibre 9/125 (OS2)
Length
3
Maximal transmission speed
10
Meklēt Intellinet Fiber optic patch cable SC-SC duplex 3m 9/125 OS2 singlemode internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x