13.47€

Piegādes laiks no noliktavas:

1 - 5 darba dienas

Iesaki Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 1m 9/125 OS2 singlemode

Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 1m 9/125 OS2 singlemode Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 1m 9/125 OS2 singlemode
Original part number302693
Product nameIntellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 1m 9/125 OS2 singlemode
ProducerIntellinet Network Solutions
Class of productPatchcord network optical fiber cable
Length1 m
Wiring typeone-mode optical fibre 9/125 (OS2)
Plug 1 typeLC duplex
Plug 2 typeLC duplex
Maximal transmission speed10 Gb/s
ColourYellow
Krāsa
Dzeltena
Savienotājs 1
LC duplex
Savienotājs 2
LC duplex
Kabeļa tips
one-mode optical fibre 9/125 (OS2)
Length
1
Maximal transmission speed
10
Meklēt Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 1m 9/125 OS2 singlemode internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 3/10
x