56.46€

Piegādes laiks no noliktavas:

5 - 10 darba dienas

Iesaki LENOVO 5M LC-LC OM3 MMF CABLE

Ražotājs
Lenovo
Strāvas vada garums
5 m
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
LC
Fiber mode structure
Multi-mode
Meklēt LENOVO 5M LC-LC OM3 MMF CABLE internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x