278.12€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Līzinga kalkulators:

Līzinga kompānija Pirmā iemaksa (%) Termiņš mēnešos
12
Pirmā iemaksa (%):
Ikmēn. maks.:
Lūdzam ņemt vērā, ka ar šo līzinga kalkulatoru veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Ikmēneša maksājums var mainīties atkarībā no izvēlētā līzinga kompānijas piedāvājuma, procentu likmes izmaiņām un iesnieguma izskatīšanas.

Iesaki LevelOne FGP-1000 (520831)

LevelOne FGP-1000 (520831) LevelOne FGP-1000 (520831) LevelOne FGP-1000 (520831) LevelOne FGP-1000 (520831) LevelOne FGP-1000 (520831)
FGP-1000 is a 8-port 10/100Mbps Fast Ethernet Switch with Power over Ethernet (PoE) capability. With 8 dip switches, each PoE port can be manually set for On-Off control. FGP-1000 supports up to 30W on each LAN port when the DIP switch is in the ON position . Using a LevelOne PoE repeater, it is possible to extend the connection a further 100 meters, or even daisy-chain several PoE repeaters together for greater distances. Dual 10/100Mbps ports can connect with other edge switches or NVR as uplink ports.
- IEEE 802.3x Flow Control protects against lost packets for reliable data transmission- 1000Mbps-Full-duplex, 10/100Mbps-Full/Half-duplex, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX- PoE on/off control per port by dip switches- Total PoE power budget: 120W, up to 30W per port- Simple Plug and Play installation
Ražotājs
LevelOne
Copper ethernet cabling technology
10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T
Tīkla standarts
IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Auto MDI/MDI-X
10G atbalsta
Komutācijas ietilpība
5.6 Gbit/s
Store-and-forward
Statņa montāža
Krāsa
Melna, Pelēka
LED indikatori
Aktivitāte, LAN, PoE, Jauda
Sertifikācija
FCC, CE, RoHS
Stackable
Ieejas spriegums
100-240 V
Ieejošās AC frekvence
50/60 Hz
Power over Ethernet (PoE) atbalsts
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
0 - 45 °C
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 70 °C
Darbības relatīvā mitruma amplitūda
10 - 90%
Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda
10 - 90%
Platums
18,8 cm
Dziļums
11,8 cm
Augstums
3,8 cm
Svars
1.2 kg
DC ieejas ligzda
Adrešu tabulas izmērs
4096 ieraksti
Enerģijas patēriņš
120 W
Pilna dupleksa režīms
Power over Ethernet (PoE) ports quantity
9
Basic switching RJ-45 Ethernet ports type
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
SFP ports quantity
1
Fiber ethernet cabling technology
1000BASE-X
FFiber optic connector
SFP
Total Power over Ethernet (PoE) budget
115 W
AC adapteris komplektā
Šķiedras tips
Single-mode
Iepakojuma platums
22,2 cm
Iepakojuma dziļums
14,6 cm
Iepakojuma augstums
7,8 cm
Power protection features
Over current, Short circuit
Atmiņa
512 KB
Izejas spriegums
52 V
Integrēts on/off slēdzis
Barošanas bloks iekļauts
Power over Ethernet (PoE) strāva vienam portam
30 W
Pakešu nosūtīšanas ātrums (1 Gbps)
1488000 Paketes sekundē
Pakešu nosūtīšanas ātrums (10 Mbps)
14880 Paketes sekundē
Pakešu nosūtīšanas ātrums (100 Mbps)
148000 Paketes sekundē
Izcelsmes valsts
Taivāna
Meklēt LevelOne FGP-1000 (520831) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x