121.09€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Līzinga kalkulators:

Līzinga kompānija Pirmā iemaksa (%) Termiņš mēnešos
12
Pirmā iemaksa (%):
Ikmēn. maks.:
Lūdzam ņemt vērā, ka ar šo līzinga kalkulatoru veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Ikmēneša maksājums var mainīties atkarībā no izvēlētā līzinga kompānijas piedāvājuma, procentu likmes izmaiņām un iesnieguma izskatīšanas.

Iesaki LevelOne FNC-0104FX

LevelOne FNC-0104FX LevelOne FNC-0104FX LevelOne FNC-0104FX LevelOne FNC-0104FX LevelOne FNC-0104FX LevelOne FNC-0104FX LevelOne FNC-0104FX LevelOne FNC-0104FX LevelOne FNC-0104FX LevelOne FNC-0104FX LevelOne FNC-0104FX LevelOne FNC-0104FX
FNC-0104FX is a PCI Fast Ethernet Board that fully complies with all IEEE 802.3u, 100Base-FX standards. Four LED indicators (LINK, ACT, COL and FDX) on the bracket will help to oversee the network/board link, activities, collision and full-duplex status (2km). Provides two SC multi-mode connector, 50/125 and 62.5/125 fiber optic. No specific setup is needed, you can enter the system BIOS setup menu to view or specify the interrupt line of the PCI slots.
- Compliant with IEEE802.3 standard fast ethernet 100BaseTX- 2x SC (Multimode) jacks for Tx/Rx- 50 or 62.5/125 optical fiber- Half duplex: 412m max. fiber length- Full duplex: 2000m max. fiber length- Transmission and speed: PCI-Bus, 100Mbps full or half duplex- Diagnostic LEDs for Link, Activity, Collision and FDX- Supports all current OSincluding Linux- Power consumption: 5V DC 2.0A
Ražotājs
LevelOne
Savienojuma tehnoloģija
Vadu
Pamatinterfeiss
PCI
Iekšējs
Pilna dupleksa režīms
Chipset
Intel
Krāsa
Alumīnijs
Sertifikācija
FCC Class B, CE
Interfeiss
Fiber
Tīkla standarts
IEEE 802.3, IEEE 802.3u
Maksimālā darbības distance
2000 m
LED indikatori
Collision, FDX, Aktivitāte, Link
Platums
13 cm
Dziļums
80 mm
Windows OS atbalsts
Windows 2000, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64,
Linux operētājsistēmu atbalsts
Svars
20 g
Šķiedras kanāla pieslēgvieta
2
RoHS atbilstība
Pievienoti kabeļi
LAN (RJ-45)
FFiber optic connector
SC
Fiber ethernet cabling technology
100BASE-FX
PCI version
2.1
Ethernet interfeisa tips
Fast
Draiveri iekļauti
Izejas spriegums
5 V
Izejas strāva
2 A
Izcelsmes valsts
Taivāna

Mēs iesakām

Ražotājs: Trendnet

Savienojuma tehnoloģija: Vadu

Pamatinterfeiss: PCIe

Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 200 Mbit/s

 
107.07€

Ražotājs: Adaptec

Pamatinterfeiss: PCIe

  ADAPTEC RAID 8885 SINGLE
797.79€

Ražotājs: Allied Telesis

Savienojuma tehnoloģija: Vadu

Pamatinterfeiss: PCI

Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 100 Mbit/s

  Allied Telesis AT-2701FTXA
143.95€

Ražotājs: Allied Telesis

Savienojuma tehnoloģija: Vadu

Pamatinterfeiss: PCI

Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 1000 Mbit/s

  Allied Telesis AT-2916SX/SC
188.54€

Ražotājs: Allied Telesis

Savienojuma tehnoloģija: Vadu

Pamatinterfeiss: PCI

Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 100 Mbit/s

  Allied Telesis RJ45 - 2xSC,  100Mbps  (AT-2701FTXA/SC-001)
179.88€

Ražotājs: Assmann Electronic

Savienojuma tehnoloģija: Vadu

Pamatinterfeiss: RJ-45

Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 5000 Mbit/s

  Assmann DA-70250
31.16€

Ražotājs: Digitus

Savienojuma tehnoloģija: Vadu

Pamatinterfeiss: PCI

Datu pārsūtīšanas ātrums (max): N/A

  Assmann/Digitus DIGITUS PARALLEL INTERFACE CAR
22.76€

Ražotājs: Asus

Savienojuma tehnoloģija: Bezvadu

Pamatinterfeiss: PCIe

Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 150 Mbit/s

  Asus PCE-N10 bezprzewodowy adapter WiFi N150, IEEE 802.11b/g/n, PCI Express, transfery do 150Mbit/s, 64/128-bit WEP, WPA/WPA2-PSK, obsługa WPS [Low profile]
15.68€

Ražotājs: Asus

Savienojuma tehnoloģija: Vadu

Pamatinterfeiss: PCI

Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 300 Mbit/s

  Asus PCE-N15 Wireless PCI-E card 802.11n, 300Mbps (2T2R)
22.12€

Ražotājs: Axago

Savienojuma tehnoloģija: Vadu

Pamatinterfeiss: PCIe

Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 1000 Mbit/s

  Axago Realtek Gigabit (PCEE-GR)
17.22€

Ražotājs: Cisco

Savienojuma tehnoloģija: Vadu

Pamatinterfeiss: PCIe

Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 10000 Mbit/s

  Cisco VIC 1225 DUAL PORT UCSC-PCIE-CSC-02=
782.55€

Ražotājs: Conceptronic

Savienojuma tehnoloģija: Bezvadu

Pamatinterfeiss: ExpressCard (34mm)

Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 300 Mbit/s

  Conceptronic WIRELESS PC EXPRESS CARD - C300EXC
37.07€

Ražotājs: D-Link

Savienojuma tehnoloģija: Vadu

Pamatinterfeiss: PCI

Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 2000 Mbit/s

  D-Link 32Bit PCI Bus Copper RJ45
10.59€

Ražotājs: D-Link

Savienojuma tehnoloģija: Vadu

Pamatinterfeiss: PCI

Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 100 Mbit/s

  D-Link DFE-530TX BOX
27.13€

Ražotājs: D-Link

Savienojuma tehnoloģija: Vadu

Pamatinterfeiss: USB

Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 100 Mbit/s

  D-LINK DUB-E100, USB 2.0 Fast Ethernet Adapter, Embedded 7K x 16-bit SRAM buffer
29.12€
Meklēt LevelOne FNC-0104FX internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 3/10
x