66.53€

Piegādes laiks no noliktavas:

5 - 10 darba dienas

Iesaki LevelOne 4 FE+1 FE MMF SC SWITCH 2KM

LevelOne 4 FE+1 FE MMF SC SWITCH 2KM LevelOne 4 FE+1 FE MMF SC SWITCH 2KM
Ražotājs
LevelOne
Slēdža tips
Nepārvaldīts
Tīkla portu skaits RJ-45
4
Tīkla standarts
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Plūsmas kontroles atbalsts
Auto MDI/MDI-X
10G atbalsta
Atbalstāmie datu pārraides ātrumi
10/100 Mbit/s
Store-and-forward
Maksimālais datu pārsūtīšanas ātrums
0.1 Gbit/s
Krāsa
Melna
Sertifikācija
FCC B, CE
Power over Ethernet (PoE) atbalsts
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
0 - 45 °C
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-20 - 90 °C
Darbības relatīvā mitruma amplitūda
10 - 90%
Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda
10 - 90%
Platums
13 cm
Dziļums
7,7 cm
Augstums
2,4 cm
Svars
280g
Ethernet/LAN savienojums
Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums
10, 100 Mbit/s
Ethernet interfeisa tips
Fast
Pieslēgums
10/100 Base-T(X)
DC ieejas ligzda
Adrešu tabulas izmērs
1000 ieraksti
Enerģijas patēriņš
6 W
Pilna dupleksa režīms
Packet buffer memory
0.384 MB
Ieejas strāva
2A
Fiber ethernet cabling technology
100BASE-FX
FFiber optic connector
SC, ST
Energy Star sertificēts
Šķiedras kanāla pieslēgvieta
1
Šķiedras tips
Multi-mode
Meklēt LevelOne 4 FE+1 FE MMF SC SWITCH 2KM internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x