118.69€

Piegādes laiks no noliktavas:

5 - 10 darba dienas

Līzinga kalkulators:

Līzinga kompānija Pirmā iemaksa (%) Termiņš mēnešos
12
Pirmā iemaksa (%):
Ikmēn. maks.:
Lūdzam ņemt vērā, ka ar šo līzinga kalkulatoru veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Ikmēneša maksājums var mainīties atkarībā no izvēlētā līzinga kompānijas piedāvājuma, procentu likmes izmaiņām un iesnieguma izskatīšanas.

Iesaki LevelOne 1.25G SMF GBIC TRANSCEIVER

LevelOne 1.25G SMF GBIC TRANSCEIVER
Ražotājs
LevelOne
Savienojuma tehnoloģija
Vadu
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
1250 Mbit/s
Maksimālais pārskaitījums attālums
10000m
Meklēt LevelOne 1.25G SMF GBIC TRANSCEIVER internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

USB 2.0 pieslēgvietu skaits: 2

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 2/10
x