119.93€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Līzinga kalkulators:

Līzinga kompānija Pirmā iemaksa (%) Termiņš mēnešos
12
Pirmā iemaksa (%):
Ikmēn. maks.:
Lūdzam ņemt vērā, ka ar šo līzinga kalkulatoru veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Ikmēneša maksājums var mainīties atkarībā no izvēlētā līzinga kompānijas piedāvājuma, procentu likmes izmaiņām un iesnieguma izskatīšanas.

Iesaki LevelOne 1.25G BIDI SMF SFP TRANSVR 10K - SFP-4310

LevelOne 1.25G BIDI SMF SFP TRANSVR 10K - SFP-4310 LevelOne 1.25G BIDI SMF SFP TRANSVR 10K - SFP-4310 LevelOne 1.25G BIDI SMF SFP TRANSVR 10K - SFP-4310
LevelOne Infinity Small Form Factor Pluggable (SFP) transceiver is compatible with the Small Form Factor Pluggable Multi-Sourcing Agreement (MSA). It complies with Gigabit Ethernet as specified in IEEE Std 802.3, as well as the RoHS compliant and lead-free per Directive 2002/95/EC. This Hot-swappable SFP transceiver offers the latest industry standard in full-duplex Ethernet connectivity and withstand under wide range temperature operation. Moreover, this BIDI SFP transceiver enables bidirectional communication over single fiber link.
- Provides simplex LC connector- 1.25Gbps Bi-directional single fiber link- IEEE 802.3z Gigabit Ethernet compliant- 3.3V Single power supply- Hot-swappable- RoHS compliant and Lead Free- Low EMI with metal housing- Industrial operating temperature range -40 °C to 85 °C
Ražotājs
LevelOne
Platums
1.4 cm
Dziļums
8.4 mm
Augstums
5,66 cm
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
10000 Mbit/s
Tīkla standarts
IEEE 802.3z
Sertifikācija
CE, FCC
RoHS atbilstība
Ieejas spriegums
3.3
Svars
120 g
Maksimālais pārskaitījums attālums
10000 m
Kabeļa tips
Single-mode
Iepakojuma svars (bruto)
165 g
Iepakojuma dziļums
5 cm
Iepakojuma augstums
23 cm
Iepakojuma platums
1,52 cm
Interfeisa tips
SFP
FFiber optic connector
LC
Šķiedras kanāla pieslēgvieta
1
Duplex system
Full
Karstā pārnese (hot-swap)
Skaits komplektā
1 gab
Tx power (min)
-9 decibeli uz milivatu
Tx power (max)
-3 dBmW
Meklēt LevelOne 1.25G BIDI SMF SFP TRANSVR 10K - SFP-4310 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

Krāsa: Melna

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 2/10
x