20.66€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki LogiLink Patchcord światłowodowy LogiLink OM2 LC-LC 20m 50/125µ duplex - FP2LC20

LogiLink Patchcord światłowodowy LogiLink OM2 LC-LC 20m 50/125µ duplex - FP2LC20 LogiLink Patchcord światłowodowy LogiLink OM2 LC-LC 20m 50/125µ duplex - FP2LC20
- Duplex Jumper 50/125_ Multimode- Fiber: I-VH 2G 50/125_ OM2- Jacket: LSZH, orange, 3.0 mm Ø- Application: up to 1 Gbit/s / 500 m- Standard: DIN EN 50173-1 and IEC/ISO 11801- Quality: Each cable includes a measure protoco
Ražotājs
LogiLink
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
20 m
Gender type
male/male
Svars
350 g
Sertifikācija
DIN EN 50173-1, IEC/ISO 11801
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
LC
Jacket material
Low smoke zero halogen (LSZH)
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
50 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber mode structure
Multi-mode
Kabeļa diametrs
3 mm
Datu pārsūtīšanas ātrums
1 Gbit/s
Meklēt LogiLink Patchcord światłowodowy LogiLink OM2 LC-LC 20m 50/125µ duplex - FP2LC20 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x