18.21€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki LogiLink Patchcord światłowodowy LogiLink OM2 LC-LC 15m 50/125µ duplex - FP2LC15

LogiLink Patchcord światłowodowy LogiLink OM2 LC-LC 15m 50/125µ duplex - FP2LC15 LogiLink Patchcord światłowodowy LogiLink OM2 LC-LC 15m 50/125µ duplex - FP2LC15
- Duplex Jumper 50/125_ Multimode- Fiber: I-VH 2G 50/125_ OM2- Jacket: LSZH, orange, 3.0 mm Ø- Application: up to 1 Gbit/s / 500 m- Standard: DIN EN 50173-1 and IEC/ISO 11801- Quality: Each cable includes a measure protoco
Ražotājs
LogiLink
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
15 m
Gender type
male/male
Svars
250 g
Sertifikācija
DIN EN 50173-1, IEC/ISO 11801
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
LC
Jacket material
Low smoke zero halogen (LSZH)
Kabeļa tips
OM2
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
50 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber mode structure
Multi-mode
Kabeļa diametrs
3 mm
Datu pārsūtīšanas ātrums
1 Gbit/s
Meklēt LogiLink Patchcord światłowodowy LogiLink OM2 LC-LC 15m 50/125µ duplex - FP2LC15 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 3/10
x