11.85€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki LogiLink Patchcord światłowodowy LogiLink OM2 SC-SC 1m 50/125µ duplex - FP2SC01

LogiLink Patchcord światłowodowy LogiLink OM2 SC-SC 1m 50/125µ duplex - FP2SC01 LogiLink Patchcord światłowodowy LogiLink OM2 SC-SC 1m 50/125µ duplex - FP2SC01
- Weight: 40g- Duplex Jumper 50/125_ Multimode- Fiber: I-VH 2G 50/125_ OM2- Jacket: LSZH, orange, 3.0 mm Ø- Application: up to 1 Gbit/s / 500 m- Standard: DIN EN 50173-1 and IEC/ISO 11801- Quality: Each cable includes a measure protocol
Ražotājs
LogiLink
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
1 m
Gender type
male/male
Svars
40 g
Savienotājs 1
SC
Savienotājs 2
SC
Jacket material
Low smoke zero halogen (LSZH)
Kabeļa tips
OM2
Core diameter
50 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber mode structure
Multi-mode
Datu pārsūtīšanas ātrums
1 Gbit/s
Meklēt LogiLink Patchcord światłowodowy LogiLink OM2 SC-SC 1m 50/125µ duplex - FP2SC01 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

SAMSUNG UE55KU6072U 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 2/10
x