57.99€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Longshine Switch Longshine mini GBIC Module fiber multimode LC connect - LCS-MGBIC-SX

Longshine Switch Longshine mini GBIC Module fiber multimode LC connect - LCS-MGBIC-SX Longshine Switch Longshine mini GBIC Module fiber multimode LC connect - LCS-MGBIC-SX
- Small From Factor Pluggable MSA compliant.- For Multi Mode Applications.- Standard LC Duplex Connector.- Up to 850 nm & 1.25 Gb/s.- Compliant for IEEE-802.3z Gigabit Ethernet.
Ražotājs
Longshine
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
0 - 70 °C
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Interfeiss
Gigabit Ethernet
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
1000 Mbit/s
Pieslēgums
1000BASE-SX
Atbilstība nozares standartiem
IEEE 802.3z
Viļņa garums
850 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
550 m
Savienojums (i)
LC

Mēs iesakām

Ražotājs: Belkin

  BELKIN Mini Bluetooth V. 4.0 USB 2.0
Top prece
20.10€

Ražotājs: StarTech.com

  StarTech.com WIRELESS N ROUTER REPEATER
Top prece
19.94€

Ražotājs: Tp-link

  TP-LINK UE300 USB3.0 TO GB ETH ADAPTER
Top prece
19.42€

Ražotājs: Cisco

 
63.01€

Ražotājs: Asus

 
66.12€

Ražotājs: Allied Telesis

 
122.04€

Ražotājs: Zebra

 
151.18€

Ražotājs: LevelOne

 
154.62€

Ražotājs: LevelOne

 
234.38€

Tips: Transmitter&receiver

Ražotājs: StarTech.com

 
307.13€

Ražotājs: Ferrari electronic

  1XS0/BRI 2 OCS/EXC2007 CERT.
1682.41€

Ražotājs: Dialogic

  1Yr Service Bundle DMG2030DTIQ
3012.26€

Ražotājs: Dialogic

  1YR STANDARD PER UNIT PLAN BDL
1366.14€

Ražotājs: Zebra

  2.4 GHZ ANTENNAS 802.11B/G
115.47€

Ražotājs: Zebra

  3 PORT MIMO ANTENNA WITH
136.53€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo BT-Modul 40
95.50€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo K-Modul 524
297.72€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo K-Modul 544
193.00€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo LAN-Modul 509
436.35€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo MFP K-MODUL 524 SCHWARZ
64.49€
Meklēt Longshine Switch Longshine mini GBIC Module fiber multimode LC connect - LCS-MGBIC-SX internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x