26.77€

Piegādes laiks no noliktavas:

5 - 10 darba dienas

Iesaki Mcab LWL DUPLEX JUMPER LC/LC 50/125

Mcab LWL DUPLEX JUMPER LC/LC 50/125
Ražotājs
M-Cab
Krāsa
Violeta
Strāvas vada garums
7.5 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
LC
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
50 µm
Cladding diameter
125 µm
Meklēt Mcab LWL DUPLEX JUMPER LC/LC 50/125 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x