16.93€

Piegādes laiks no noliktavas:

5 - 10 darba dienas

Iesaki Mcab LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC

Mcab LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC Mcab LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC
Ražotājs
M-Cab
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Strāvas vada garums
5 m
Gender type
Male/Female
RoHS atbilstība
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
LC
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
50 µm
Cladding diameter
125 µm
Kabeļa diametrs
4.1 mm
Insertion loss
0,3 dB
Viļņa garums
1310 nm
Meklēt Mcab LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

Samsung UE55KS7002
1062.00€ 1040.00€
IJHSAWZG
Promo kods Nopirka 0/10
x