15.96€

Piegādes laiks no noliktavas:

5 - 10 darba dienas

Iesaki Mcab LWL DUPLEX JUMPER LC-SC 50/125

Mcab LWL DUPLEX JUMPER LC-SC 50/125
Ražotājs
M-Cab
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
7.5 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
SC
Kabeļa tips
OM2
Core diameter
50 µm
Cladding diameter
125 µm
Datu pārsūtīšanas ātrums
1 Gbit/s
Meklēt Mcab LWL DUPLEX JUMPER LC-SC 50/125 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x