17.38€

Piegādes laiks no noliktavas:

5 - 10 darba dienas

Iesaki Mcab LWL DUPLEX JUMPER LC-ST

Mcab LWL DUPLEX JUMPER LC-ST
Ražotājs
M-Cab
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
10 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
ST
Kabeļa tips
OM1
Core diameter
62,5 µm
Cladding diameter
125 µm
Datu pārsūtīšanas ātrums
1 Gbit/s
Halogen free
Y
Meklēt Mcab LWL DUPLEX JUMPER LC-ST internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x