13.52€

Piegādes laiks no noliktavas:

5 - 10 darba dienas

Iesaki Mcab Duplex Netzwerkkabel LC-ST 2M

Mcab Duplex Netzwerkkabel LC-ST 2M
Ražotājs
M-Cab
Strāvas vada garums
2 m
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
ST
Kodola/apšuvuma diametrs
62.5/125 µm
Meklēt Mcab Duplex Netzwerkkabel LC-ST 2M internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 3/10
x