15.29€

Piegādes laiks no noliktavas:

5 - 10 darba dienas

Iesaki Mcab Duplex LC-LC 50/125

Mcab Duplex LC-LC 50/125
Ražotājs
M-Cab
Strāvas vada garums
5 m
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
LC
Kodola/apšuvuma diametrs
50/125 µm
Meklēt Mcab Duplex LC-LC 50/125 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x