10.24€

Piegādes laiks no noliktavas:

5 - 10 darba dienas

Iesaki Mcab Duplex SC-SC 50/125

Mcab Duplex SC-SC 50/125
Ražotājs
M-Cab
Strāvas vada garums
1 m
Savienotājs 1
SC
Savienotājs 2
SC
Kodola/apšuvuma diametrs
50/125 µm
Meklēt Mcab Duplex SC-SC 50/125 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x