14.32€

Piegādes laiks no noliktavas:

5 - 10 darba dienas

Iesaki Mcab LWL DUPLEX JUMPER LC/SC 50/125

Mcab LWL DUPLEX JUMPER LC/SC 50/125
Savienotājs 1
LC
Ražotājs
M-Cab
Savienotājs 2
SC
Gender type
male/male
Krāsa
Violeta
Strāvas vada garums
1 m
Kabeļa tips
OFC
Cladding diameter
125 µm
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
50 µm
Meklēt Mcab LWL DUPLEX JUMPER LC/SC 50/125 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

USB 2.0 pieslēgvietu skaits: 3

3D saderība:

Samsung UE55KS7002
1062.00€ 1040.00€
IJHSAWZG
Promo kods Nopirka 0/10
x