14.82€

Piegādes laiks no noliktavas:

5 - 10 darba dienas

Iesaki Mcab LWL DUPLEX JUMPER ST-SC 50/125

Mcab LWL DUPLEX JUMPER ST-SC 50/125 Mcab LWL DUPLEX JUMPER ST-SC 50/125
Savienotājs 1
ST
Ražotājs
M-Cab
Savienotājs 2
SC
Gender type
male/male
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
7.5 m
Kabeļa tips
OM2
Cladding diameter
125 µm
Datu pārsūtīšanas ātrums
1 Gbit/s
Core diameter
50 µm
Halogen free
Y
Meklēt Mcab LWL DUPLEX JUMPER ST-SC 50/125 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

USB 2.0 pieslēgvietu skaits: 2

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 2/10
x