39.34€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 20M 50/125 OM3 - FIB442020

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 20M 50/125 OM3 - FIB442020 MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 20M 50/125 OM3 - FIB442020
Ražotājs
Microconnect
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
20 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
LC
Pilna dupleksa režīms
Šķiedras optiskā viļņa tips
200/500 MHZ.Km
Meklēt MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 20M 50/125 OM3 - FIB442020 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x