45.68€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 15M 50/125 OM4 - FIB440415P

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 15M 50/125 OM4 - FIB440415P MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 15M 50/125 OM4 - FIB440415P
- LC/PC - LC/PC- 15m- LSZH
Ražotājs
Microconnect
Krāsa
Lillā
Strāvas vada garums
15 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
LC/PC
Savienotājs 2
LC/PC
Pilna dupleksa režīms
Meklēt MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 15M 50/125 OM4 - FIB440415P internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: GoPro

GoPro HERO 5 BLACK + SanDisk 64GB Extreme 90MBs MicroSDXC (CHDHX-501-EU)
501.31€ 429.00€
K8XPGNUF
Promo kods Nopirka 0/5
x